MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7695199
nr 769 5199
Sekretär
intarsia, sent 1800-tal, längd: 80, djup: 47, höjd: 102
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:53:50
6/8 19:20:57